Projektovanie, cenové kalkulácie, revízie, inštalácie a záruka.

       Pre našich zákazníkov vypracujme cenovú ponuku po vzájomnej dohode resp. obhliadke grátis. Snažíme sa splniť klientove prianie, odborne poradiť a všetko zosúladiť na základe možností a požadovaných kritérií. Našou výhodou je projektovanie, výroba a integrácia kompletných elektroinštalačných systémov pre akékoľvek priestory bytové – nebytové, súkromné alebo komerčné resp. priemyselné aplikácie. Na požiadanie vyhotovíme CAD projekt na ktorý využívame AUTOCAD Elektro a iná CAD aplikácie, v ktorom zakreslíme komplexné riešenia elektro rozvodov v rámci silno i slaboprúdu.

Čo to pre Vás znamená? Iba to, že naša firma pre Vás od prvotnej ponuky po finálne odovzdanie zákazky, spracuje všetky kroky vlastnými technickými prostriedkami a výsledkom bude fungujúci projekt podľa vašich predstáv. Poradenstvo, kalkulácie, výpočty, cenové ponuky a technická podpora pre všetky požiadavky v rámci nášho portfólia.

Na ktorýkoľvek projekt zabezpečíme revíziu autorizovaným revíznym technikom. Naši pracovníci spĺňajú náročné požiadavky na výkon činností ktoré pre Vás poskytuje K Servis s.r.o, na základe školení a certifikácií, ktoré pravidelne absolvujú. Za každou zákazkou si stojíme, preto na všetko držíme garanciu, ktorou nielen napĺňame požiadavku zákona, ale samozrejme vychádzame v ústrety zákazníkovi. Záruka je štandardne 24 mesiacov odovzdania zákazky.  
 
Image 01

Elektorinštalácie - silno prúd

V oblasti silnoprúdových inštalácií sa zameriavame na montáž, opravu a údržbu ...

Image 02

Slaboprúdové rozvody

K Servis s.r.o. Vám ukáže nový pohľad na integrované slaboprúdové rozvody v budovách,...

Image 03

Meranie a regulácia

Silnou stránkou našej firmy je nielen montáž nových zariadení, ale aj schopnosť opravovať...

Image 04

Domácnosti a byty

Ponúkame komplexné elektroinštalačné práce v bytoch a domov a domových bytov ...

Image 05

Inteligentný dom

Ponúkame komplexné elektroinštalačné práce v bytoch a domov a domových bytov ...